Opinie
Opinie
Angelika i Maciej
Jesteśmy absolutnie oczarowani! Wybór Damiana na naszego fotografa ślubnego na Santorini to była najlepsza decyzja. Nie tylko kontakt był fantastyczny od samego początku, ale także zdjęcia dostaliśmy ekspresowo. Damian jest mistrzem w łapaniu chwili – fotografie są niewiarygodnie emocjonalne i autentyczne. A co najważniejsze, w tym wielkim dniu był zupełnie niewidoczny. Dziękujemy za stworzenie najpiękniejszej pamiątki, jaką mogliśmy sobie wymarzyć!
Aleksandra i Mikołaj
Damian robił nam zdjęcia na ślubie w Chorwacji i w 100% spełnił nasze oczekiwania oraz idealnie trafił w nasze gusta! Kadry są piękne, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni! Mamy niesamowitą pamiątkę. Polecamy serdecznie!
Patrycja i Adam
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Damiana. Zdjęcia z naszego ślubu w Toskanii są świetne! Dziękujemy i polecamy .
Kinga i Robert
Bardzo polecam usługi Damiana! Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego zdjęć na naszym Chorwackim ślubie! Zdjęcia są przepiękne, uchwycił chwile i momenty które przez całe ślubne zamieszanie mogłyby gdzieś umknąć. Współpraca z nim była bardzo przyjemna, całkowicie na luzie i bez stresu, a sam Damian jest po prostu bardzo miły i przede wszystkim utalentowany!
Weronika i Dawid
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy! Zdjęcia z naszego ślubu i wesela wyszły piękne, a fotograf uchwycił wszystkie ważne momenty. Pełen profesjonalizm i świetna atmosfera. Polecamy serdecznie!