Zdjęcia z sesji ślubnych

Sesja ślubna to opowieść o Młodej Parze – o miłości i intymności między nimi. Historia wielkiego uczucia przypieczętowanego słowami „ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską”. Zatrzymanego w niezwykłych kadrach – pełnych czułych spojrzeń, ciepłego dotyku i namiętności na tle zachwycającej scenerii.

Jak wygląda sesja ślubna w plenerze?

Sesja ślubna to dla wielu Młodych Par zdjęcia marzeń, które dopieszczają reportaż ślubny. Puszczają stres i napięcie związane z tym najważniejszym dniem, czyli dniem ślubu. Nowożeńcy nie muszą już myśleć, czy wszystko się uda tak, jak zaplanowali. Kurz opada, bramy kościoła czy sali weselnej się zamykają i zostaje miłość, która ich połączyła. Czysta, piękna i wyjątkowa.

W sesji ślubnej w plenerze Małżonkowie skupiają się na sobie i na uczuciu, które między nimi kipi. Są radośni i bardziej otwarci. Pozwalają sobie na więcej gestów i bliskości. Czuć ich szczęście i emocje. Jest przyjemnie, czasem nawet sielsko, bo sesje plenerowe odbywają się w bardzo malowniczych miejscach.

Ogranicza nas tylko wyobraźnia

Sesja ślubna w górach? Nad jeziorem? Nad morzem? W lesie? A może za granicą? Zdjęcia w plenerze mogę wykonać w niemal każdym miejscu, o jakim zamarzysz. Jestem fotografem ślubnym, który pójdzie z Wami wysoko w góry. Dojedzie w najdalsze zakątki Polski, a nawet wybierze się w podróż za granicę. Jestem otwarty na wszystkie Wasze pomysły i inspiracje, ale sam też znam wiele miejsc, które staną się kapitalnym tłem, dla uczucia, które Was łączy.

Bo to Para Młoda gra w sesji ślubnej pierwsze skrzypce. Uśmiechy i gesty, które wymieniacie między sobą. Ten błysk w spojrzeniu świeżo poślubionego Męża, który nie może oderwać oczu od swojej Ukochanej. Ten kobiecy, jedyny w swoim rodzaju dotyk, który niesie bliskość, intymność i namiętność. Wszystkie piękne emocje, którymi chcecie się ogrzewać do późnych lat starości, a które ja uchwycę w swoich kadrach.

Jak się przygotować do sesji ślubnej?

Bardzo lubię, kiedy Nowożeńcy przysyłają mi swoje inspiracje na sesje w plenerze tak jak Kinga i Robert. Wtedy wiem, czego oczekują i jakie mają marzenia. Warto też dobrze przemyśleć wybór miejsca na sesję zdjęciową, by podkreślało ono Wasze pasje, charaktery i temperamenty.

Na swoim koncie mam wiele świetnych sesji, a ujęcia z kilku z nich możesz obejrzeć poniżej. Dlatego sam również służę pomocą i wskazówkami. Podpowiem i pokażę, jakie przyjąć pozy na sesji ślubnej, gdzie spojrzeć, jak odchylić głowę, co zrobić z rękoma. Wszystko po to, żebyście mieli cudne i naturalne zdjęcia ślubne, do których będziecie wracać w długie, zimowe wieczory i gorące, letnie poranki – nawet za 20 czy 40 lat.

Z doświadczenia wiem jednak, że kiedy Para Młoda zapomni o mnie i da się ponieść emocjom oraz spontaniczności, dzieje się magia!

Obejrzyj moje portfolio

Znajdziesz tu wybrane zdjęcia z sesji ślubnych w plenerze (i narzeczeńskich też). Zwróć uwagę, jak wplatam zakochanych w sobie Narzeczonych w miejsca pełne uroku i fantastycznych widoków. Zobacz, na jakich gestach i emocjach między dwojgiem ludzi się skupiam, na co zwracam uwagę. Jak operuję światłem, kolorem oraz różnymi ujęciami. I poczuj miłość wyjątkowych Par Młodych, które mi zaufały i wpuściły mnie do swojego intymnego świata.

Chcesz, żebym to właśnie ja opowiedział zdjęciami o uczuciu, które Was łączy – pełnym pasji, radości i wzajemnej fascynacji? Napisz lub zadzwoń do mnie i stwórzmy razem sesję ślubną, która zapiera dech w piersiach.